Küsi pakkumist!

Pakume klientidele professionaalset teenust mis hõlmab endas tasuta kalkulatsiooni, projekti ning teostust.

Küsi pakkumist

ÜLDEHITUS

Maja ja korteri ehituse puhul on meil enamasti olnud kokkupuude “võtmed kätte” kontseptsiooni pakkumise ja teostamisega. Sellistel juhtudel on kliendi huvi võimalikult vähe ise ehitusprotsessis osaleda ning päeva lõpuks ei ole enam tähtis ainult hind vaid ka usaldusväärsus. Läbi kliendi usalduse ning heade soovituste oleme saanud endale väga suurepärase kliendipagasi.

Ehitus on meie põhitegevus ja siin on meie koostööpartneriteks juba aastaid väga kvaliteetset tööd tegevad betoneerijad, müüriladujad ning puusepad.Lisaks teostame ka santehnilisi töid – veelekete likvideerimine, veevarustuse ja kanalisatsiooni rajamine hoonete sanitaarruumides, küttesüsteemide (soojussõlmed, põrandaküte, radiaatorid) paigaldus.

HOONETE EHITUS

Meie eeliseks on kindlasti see, et suudame Kliendile pakkuda teenust projekteerija otsimisest kuni sisekujunduseni välja. Meil on aastatega välja kujunenud mitmeid partnereid, kelle abil saame Teile pakkuda kogu teenuste komplekti mida on vaja ühe eramu, büroo või muu hoone rajamiseks.

Meie meeskonnas on tippklassi plaatijad ja viimistlejad. Samas on on meil ka väga head tehnosüsteemide spetsialistid. Saame ise hakkama ka lihtsamate elektritööde ja keerukamate projektide puhul kasutame häid partnereid. Meil on ka partnerid küttesüsteemide jaoks. Aitame tellijaid paremate, kvaliteetsemate ja/või hinnalt optimaalsemate lahenduste valimisel.

TOOTMIS- JA LAOPINDADE EHITUS/VIIMISTLEMINE

Meie meeskond on võtnud eesmärgiks teostada parimat kvaliteeti, mis aga paraku ei taga kõige odavamat hinda. Tootmis- ja laopindade viimistlustööde puhul ei ole tihtipeale oluline kõrge kvaliteet vaid määravaks saab konkreetne ühikuhind. Selliste tööde tarbeks on meil olemas partnerid, kellega suudame erinevatele suuremahulistele värvimistöödele pakkuda odavaimat hinda.

Näiteks oleme teinud mitmete trepikodade ja laoruumide värvimistöid pritsiga. Samuti oleme kokku puutunud laopindade juurdeehitusega, mille puhul tihtipeale ei ole dokumentatsioon kõige tugevam, kuid on visioon sellestmida tahetakse saada. Kuna meil on partneriks väga hea inseneribüroo, siis suudame klientidele pakkuda terviklikke lahendusi vastavalt nende soovildele.

MIKS VALIDA JUST MEID?

  • KÕRGED TÖÖSTANDARDID – meie meeskond ei jäta pisematki detaili märkamata ning teeb oma tööd hoolega.
  • KLIENDILE ORIENTEERITUD – kliendi soov on meie töö aluseks ja lähtume alati kliendi vajadustest.
  • KOGEMUSED – oleme selles vallas olnud juba 10 aastat. Me teame täpselt mida teeme.
  • PAINDLIKKUS NING KIIRE REAGEERIMINE – kliendi rahulolu on meie prioriteet ning oleme alati valmis leidma kiireid lahendusi pakilistes küsimustes.

ME TEEME SEDA MIDA ME ARMASTAME JA ARMASTAME SEDA MIDA TEEME!

MTR nr: EEH009399 – ehitamine | © Copyright 2018 NC Partnerid

Küsige pakkumist ja saate 5% soodustust!

Vastame teile esimesel võimalusel.