Küsi pakkumist!

Pakume klientidele professionaalset teenust mis hõlmab endas tasuta kalkulatsiooni, projekti ning teostust.

Küsi pakkumist

KINDLUSTUSJUHTUMID (VARAKAHJU JUHTUMID)

Oleme aastaid olnud partneriks erinevatele kindlustusvõtjatele.Kui Teil oli korteris põleng, uputus või varakahju, siis meie aitame! Oleme taastanud mitmete suurte põlengutega objekte. Üks laiaulatuslikemaid kahjujuhtumeid oli Kaupmehe tänaval puitmajas, kus rekonstrueerisime tulekahjus tugevalt kahjustunud korteri. Tööd käisid väga täpselt päästeameti ja omanikujärelvalve silma all. Ka väiksema põlengu või tahma/suitsu kahju puhul tuleb  olla väga ettevaatlik, et pärast kuskil korteris/majas tahmajääke poleks, mis võivad hakata hiljem korterisse haisu tekitama.

Ühe WC poti seinasisese loputuskasti leke võib lõppeda poole eramaja kahjustusega. Oleme olnud abiks suurte uputuste puhul ning teame täpselt kuidas ennetada hilisemat hallitust jm kahjusid, mis võivad alles aastate pärast ilmneda.

Viimaste aastate jooksul on meieni jõudnud mitmed erinevad laiaulatuslikud kindlustusjuhtumid. Oleme pidanud likvideerima nii põlengu kui ka veeuputuste kahjusid. Põlengute puhul on olulisim aspekt teadmine, kuidas jäädavalt likvideerida objektilt hais ning tahmnii, et see hilisemal perioodil ei hakkaks kuskilt sisse või läbi immitsema.

MIKS VALIDA JUST MEID?

  • KÕRGED TÖÖSTANDARDID – meie meeskond ei jäta pisematki detaili märkamata ning teeb oma tööd hoolega.
  • KLIENDILE ORIENTEERITUD – kliendi soov on meie töö aluseks ja lähtume alati kliendi vajadustest.
  • KOGEMUSED – oleme selles vallas olnud juba 10 aastat. Me teame täpselt mida teeme.
  • PAINDLIKKUS NING KIIRE REAGEERIMINE – kliendi rahulolu on meie prioriteet ning oleme alati valmis leidma kiireid lahendusi pakilistes küsimustes.

ME TEEME SEDA MIDA ME ARMASTAME JA ARMASTAME SEDA MIDA TEEME!

MTR nr: EEH009399 – ehitamine | © Copyright 2018 NC Partnerid

Küsige pakkumist ja saate 5% soodustust!

Vastame teile esimesel võimalusel.