Küsi pakkumist!

Pakume klientidele professionaalset teenust mis hõlmab endas tasuta kalkulatsiooni, projekti ning teostust.

Küsi pakkumist

KORTERI VÕI MAJA REKONSTRUEERIMINE/RENOVEERIMINE

Korterite ja majade renoveerimisega oleme tegelenud pikki aastaid ning selles vallas on meie meeskonnal kõige suuremad kogemused. Vana korteri või maja renoveerimisel on tavaliselt palju erinevaid tehnilisi kui ka kujunduslikke detailemillele tuleb tähelepanu osutada. Seetõttu julgeks väita, et vana korteri või maja renoveerimine on märksa raskem kui uue hoone või korteri rajamine. Olemasolevate konstruktsioonide hindamine ja korrastamine on alati keerukam kui projekti järgi uue ehitise rajamine.

BÜROO- JA ÄRIPINDADE RENOVEERIMINE

Äripindade renoveerimine nõuab alati paindlikku graafikut,sest suure mürarohkuse tõttu mis tekib tööde tegemisel, tuleb neid töid teha öösel.Meie oleme selles osas väga järeleandlikud. Meie meeskond on niivõrd suur, et suudame töid teha mitmes vahetuses. Kaubanduskeskustest on meil viimane kogemus Viru Keskusega, kus renoveerisime teise korruse kaubanduspinda ning aitasime keskuse haldajat erinevate tehniliste töödega teiste kaubanduspindade peal. Teeme töid vajadusel summas 1000 € kuni 200 000 €.

RENOVEERIMINE

Renoveerimise osas oleme põhiliselt kokku puutunud korteritega, eeskätt vanalinna eksklusiivkorteritega. Antud korterite puhul on suurimaks väljakutseks vana ja uue kokkuviimine.

Praegune trend nõuab arhailiste detailide säilitamist ning ümberkujundamist – selles osas omame tänaseks väga suurt kogemust.

Teine oluline aspekt antud korterite puhul on renoveerimistööde korraldamine nii, et kogu korterit ei peaks tühjaks lammutama. Oluline on mõista millised detailid on veel vastupidavad ning ei vaja välja vahetamist ega rekonstrueerimist.

Pikaajalise kogemuse põhjal teamekuidas konstruktiivseid osasid lahendada ning just sellistes olukordades on kliendil võimalik hea ehitaja pealt märkimisväärselt kokku hoida.

Usalda oma maja, korteri või büroopinna renoveerimine meile.

MIKS VALIDA JUST MEID?

  • KÕRGED TÖÖSTANDARDID – meie meeskond ei jäta pisematki detaili märkamata ning teeb oma tööd hoolega.
  • KLIENDILE ORIENTEERITUD – kliendi soov on meie töö aluseks ja lähtume alati kliendi vajadustest.
  • KOGEMUSED – oleme selles vallas olnud juba 10 aastat. Me teame täpselt mida teeme.
  • PAINDLIKKUS NING KIIRE REAGEERIMINE – kliendi rahulolu on meie prioriteet ning oleme alati valmis leidma kiireid lahendusi pakilistes küsimustes.

ME TEEME SEDA MIDA ME ARMASTAME JA ARMASTAME SEDA MIDA TEEME!

MTR nr: EEH009399 – ehitamine | © Copyright 2018 NC Partnerid

Küsige pakkumist ja saate 5% soodustust!

Vastame teile esimesel võimalusel.