KUIDAS KOOSTÖÖ SUJUMA PANEME?

Oleme seni edu saavutanud tänu kõrgetele tööstandarditele ja kliendisuhete väärtustamisele. Seda soovime pakkuda ka teile.

  • PIKAAEGNE KOGEMUS – meie meeskond on teenindanud nii erakliente kui ka äri- ja riigisektorit ning seda juba üle 10 aasta. Oskame teie vajadusi mõista.
  • PERSONAALNE SUHTLUS – kliendisuhtlus toimub otse juhtkonnaga. Nii saate vastaspooleks partnerid, kellel on otsene vastutus nii enda kui ka teie ees.
  • KIIRUS JA PAINDLIKKUS – lisaks tugevale tuumikmeeskonnale teeme koostööd kauaaegsete partneritega, suutes kiiresti teenindada väga erinevaid töid nõudvaid objekte.
  • KÕRGE KVALITEET – teie rahulolu on kõige olulisem, mistõttu paneme suurt rõhku kõrgele kvaliteedile. Suhtluses, asjaajamises ja muidugi ka objektil.
TUTVUGE TEENUSTEGA

OOTAME TEIE PÄRINGUID

TÖÖKAD EESTI MEHED

NC Partnerite ehitusmeeskond koosneb oma ala ekspertidest.

Tiit

Meie veteran, kes oli abiks kogu ülejäänud meeskonna kokkupanemises. Mis on Tiidu spetsialiteet? Raske öelda, sest tema teadmised on niivõrd mitmekülgsed. Ta teab praktiliselt kõike küttest, ventilatsioonist, santehnilistest töödest ja konstruktiivsete lahenduste rajamisest. Tiitu võiks vabalt nimetada ka Eesti üheks parimaks plaatijaks.

Antimar

Kuldsete kätega viimistlusosakonna juht, kes oskab geniaalse lahenduse välja pakkuda ka sellistes olukordades, kus teised spetsialistid võivad hätta jääda. Antimar on kõrgelt hinnatud ka klientide poolt, sest on suurepärane suhtleja ja annab neile meelsasti head nõu. Tänu Antimarile on nii mõnestki sellist saanud meister.

Veiko

Kui tekivad tarbevee ja kanalisatsiooniga seotud küsimused, teab vastust just Veiko. Kuid sellega ei piirdu temagi teadmised – Veiko pädevusse kuuluvad ka santehnilised tööd, keeruliste konstruktsioonidega seotud tööd ja väiksemad elektritööd.

Tauri

Erialase haridusega ehitusviimistleja, kes on oma töökogemuse omandanud just NC Partnerite meeskonnas. Lisaks maalritööde teostamisele on Tauri ka osav vuukija ja silikoonija. Taurile usaldame kõik väiksemad väljakutsetööd.

Mart

Lammutusmehena alustanud Mart on meie meistrite asendamatu abiline. Tänu oma nutikusele saab ta enda kanda võtta numbreid, jooniseid ja mõõtmisi sisaldavad tööd – need sobivad talle ideaalselt. Mart on ka perfektne liistude paigaldaja.

Vajate oma projektile häid teostajaid?

SAATKE PÄRING
MTR nr: EEH009399 – ehitamine | © Copyright 2018 NC Partnerid

Küsige pakkumist ja saate 5% soodustust!

Vastame teile esimesel võimalusel.