Tiit

Tiit on meie meeskonnas olnud kõige kauem. Vahepeal käis ta ennast teises ettevõttes täiendamas ja proovile panemas kütte ja ventilatsiooni alal, kuid oli samal ajal ka meile paljuski abiks. Tiit on olnud meiega sisuliselt ettevõtte alustamise ajast ja tal on olnud väga suur roll meie ettevõtte kujunemises. Tänu temale on ka kokku saanud meie võrratu meeskond ja selle eest võlgneme talle suure tänu. Tiidu eriala ja oskused on väga laiapõhjalised – küte, ventilatsioon, sanitaartehnilised tööd, konstruktiivsed tööd jne. Kõige tähtsam roll on aga Tiidul konstruktiivsete lahenduste rajamisel. Tiidul on väga hea kogemus ja ta oskab hästi lahendada erinevaid konstruktiivseid erilahendusi. Teisalt on Tiit ka väga hea plaatija. Julgen väita, et Tiit ja Antimar on Eesti mõistes tippkvaliteeti tagavad plaatijad.

Antimar

Antimar on viimistlusosakonna juht ja liider. Tänu temale on meil selle vallas suured kogemused ning suudame tagada väga head kvaliteeti . Antimar on suurepärane suhtleja ja ta aitab alati klientidel läbi mõelda erinevaid lahendusi. Antimaril on viimistlusvallas kogemusi aastakümneid ja ta oskab teostada erinevaid töid väga kvaliteetselt. Kogu meeskond konsulteerib temaga kui tekib viimistlusvallas küsimusi. Antimari endised paarimehed ja kolleegid käivad meil ka tihti abiks ja see on väga vajalik ning tänuväärt. Samuti on andnud hindamatu panuse see, et ta koolitas Tauri väga profesionaalseks maalriks. Antimar on meie meeskonnas olnud 3 aastat. Antimar, nii nagu ka Tiit, on samuti väga hea plaatija. Antimari käe all on valminud väga ilusaid ja erilis projekte.

Veiko

Veiko on meie meeskonna torumees/sanitaartehnik. Veiko lahendab üldiselt alati meil kõik tarbevee ja kanalisatsioonitööd. Veiko on töötanud meie meeskonnas 5 aastat. Enne seda töötas ta pikalt elementmajade tootmisettevõttes. Veiko on ka väga hea meeskonna liige projektidel, kus on keerulisemad konstruktsioonilised tööd. Samuti teeb ta ära kõik installatsioonitööd – näiteks sanitaartehnika paigaldus vms. Samuti on Veiko väga pädev erinevate väiksemate elektritööde peal. Veiko arengusuund liigubki enamjaolt elektritööde ja keerulisemate konstruktiivsete tööde suunas.

Tauri

Tauri on lõpetanud Tallinna Ehituskoolis ehitusviimistlus eriala. Tauri asus meie juurde tööle peale kooli ja on meil töötanud juba 4 aastat. Selle aja jooksul on ta Antimarilt omandanud palju kogemusi ja saanud meie meeskonnas väga heaks kvaliteeti tagavaks maalriks. Tauri põhialaks on küll maalritööd aga oleme võtnud suuna, et ka tema teisi oskusi laiendada. Näiteks, teeb Tauri ära ka võimalikud vuukimised ja silikoonimised. Seoses viimistlustöödega on just Tauri see, kes käib väiksematel väljakutsetöödel.

Mart

Mart on tulnud meie meeskonda 6 aastat tagasi, alustades tööd lammutusmehena. Tänaseks võib öelda, et ta on meie meeskonna üks parimaid liistu paigaldajaid. Üldiselt on Mardi ametinimetus meistri abi aga suund on ammu võetud, et temast saab lõpuks ka meister. Mart on väga nutikas ja talle sobib hästi numbrite, jooniste ja erinevate mõõtudega töö tegemine. Ta oskab hästi jooniste järgi detaile paika mõõta ja teda saab selles osas alati usaldada. Mart on praegu Tiidule ja Veikole meistri abimees aga püüame aina rohkem anda Mardile iseseisvaid töid.

MTR nr: EEH009399 – ehitamine | © Copyright 2018 NC Partnerid

Küsige pakkumist ja saate 5% soodustust!

Vastame teile esimesel võimalusel.