Korteri remont

Korteri remont

Kas kogu korteri remont odavalt ja osaliselt või üks osa ja korralikult?

Oleme puutunud kokku klientidega, kes tulevad meie juurde jutuga, et vaja remontida korter, aga raha on täpselt “X summa”. Teeme Kliendile hinnapakkumise, aga summa läheb eelarvest märkimisväärselt üle. Siinkohal tekib küsimus Kliendi seisukohast, kas hakata igalt poolt kärpima natuke või teha üks töö korralikult?

Kui kärpida igalt poolt natuke siis justkui jääb kogu remont natuke vajaka ja selle asja hullem pool on see, et need tööd, mis saavad täna kärbitud, neid ei ole võimalik hiljem tagantjärgi teostada.  Üldiselt korteri remontimisel on selline otsus lõplik ja tagasiteed ei ole.

Alati soovitan Kliendil teha sellises olukorras üks asi korralikult ja põhjalikult, see on igas mõttes kasulik. Kui Te näiteks müüte korterit, siis väärtust annab see kui korteris on tehtud korralikult ära vannituba ja ülejäänu vajab korralikku maalritööd. Hullem on see kui kogu kogu korter vajab natuke ümbertegemist või näiteks vannitoa remontimisel on jäetud põrandaküte panemata ja seinad on plaaditud kõvera seina peale.

Ostja või hindaja vaatab enamasti seda nii ,et vannituba vaja ilmselt uuesti tegemist. Teine olukord on see kui klient jõuab oma pooliku remondiga ühelepoole ja kahe aasta pärast avastab, et peab uuesti otsast alustama. Loe, miks on korteri renoveerimine keeruline?

Lugupidamisega,
Martin Saar

MTR nr: EEH009399 – ehitamine | © Copyright 2018 NC Partnerid

Küsige pakkumist ja saate 5% soodustust!

Vastame teile esimesel võimalusel.